KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948239

nr 1294 8239

Lars Wellton

(1918-1992), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Signerad. Olja på pannå, 24x34 cm

Lars Wellton, svensk målare och tecknare född 1918, död 1992.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:57:07

1/12 21:57:55 1      100 kr
2/12 18:50:52 2      Vinnande bud

Lars Wellton

Läs mer om Lars Wellton